تماس با پشتیبانی ارتباط از طریق تلگرام تماس با پشتیبانی تماس با شرکت

دانلود مطالب مفید در خصوص آلودگی هوا و صوت

 • محققان گرامی به منظور دسترسی به مطالب بسیار مفید در خصوص آلودگی هوا و آلودگی صوتی اعم از مدلسازی، کنترل، نمونه برداری، تجهیزات، سهم بندی و منشایابی و غیره به وبسایت زیر مراجعه فرمایید.
 • پس از عضویت در وبسایت زیر به صورت رایگان می توانید تمامی اطلاعات مربوط به آلودگی هوا و صوت اعم از جزوات دانشگاه تهران، پاورپوینهای فارسی و انگلیسی، مراجع فارسی و انگلیسی، فیلمهای آموزشی، نرم افزارهای تخصصی و غیره را دانلود نمایید.

  تالار گفتگوی آلودگی هوا و صوت

  www.aermod.ir

  نمونه فیلم های آموزشی
  تهیه پکیج آموزشی
  آیا میدانستید؟
  دانلود دفترچه ۱۳۹۶
 • پکیج های آموزشی مهندسی محیط زیست

  مجموعه پکیجها و فیلمهای آموزشی مهندسی محیط زیست با تلاش جمعی از متخصصان برتر کشور تهیه و دراختیار شما عزیزان قرار گرفته است. تمامی پکیجهای موجود شامل چندین ساعت فیلم آموزشی، نرم افزار اجرایی، داکیومنتها و نمونه پروژه های انجام شده می باشد. این پکیجها با محتوایی یکسان کاملا مشابه با دوره های حضوری و خصوصی بوده و قابل استفاده برای دانشجویان تمامی مقاطع، کارشناسان فنی، اساتید و سایر محققان و علاقمند می باشد. پس از تهیه پکیج مورد نظر از طریق پست برای شهرستانها و پیک برای تهران در همان روز ارسال شده و سوالات احتمالی حین کار با نرم افزارها از طریق پشتیبانی آنلاین پاسخ داده خواهد شد.